Lt En
Naujienų archyvas

Biržų Lauko kaimo bendruomenės patalpų atidarymas

2018 Gegužė 25 d.

2011 metais Vasario mėnesį buvo įkurta Biržų Lauko kaimo bendruomenė, kuriai norėjosi  pramogų, seminarų, mokymų, koncertų. Juk didžioji dalis kaimo gyventojų dirba savo ūkiuose  ir nelabai kur skuba, o  džiaugiasi tuo, ką turi.  Labiausiai norėjosi turėti gražius ir jaukius bendruomenės namus.

            Norint  apleistą pastatą – pirtį, pritaikyti savo poreikiams, Biržų Lauko kaimo bendruomenė per I etapą įgyvendino projektą už 149 984, 00 litus.   II-o  etapo projektas už  49  000, 00 litus jau suplanuoti , ir greitu laiku  bus pradėtas  įgyvendinti.   Šiandien džiaugiamės turėdami didelę pobūvių ir susirinkimų salę, poilsio kambarius, kuriuose yra šachmatų, teniso ir biliardo stalai, taip pat  tualetą, naują elektros instaliaciją, šaltą ir šiltą vandenį,  kanalizacijos ir santehnikos privalumus, šilumą teikiančia krosnis.

             Šių metų Balandžio 25 d.,  vyko Biržų Lauko bendruomenės renovuotų patalpų atidarymas.

           Įkurtuvių šventėje sulaukėme ne tik gausaus vietinių žmonių būrio, bet ir labai lauktų svečių. Kad naujų namų nelankytų negandos ir nelaimės, juos pašventino Šilalės kunigas  Mindaugas Alekna pašventino patalpas ir naują bendruomenės vėliavą.

Simbolinę atidarymo juostą perkirpo Savivaldybės meras J.Gudauskas, kurį lydėjo, Šilalės VVG pirminnkė T. Jankauskienė  ir bendruomenės pirmininkė V. Gedvilienė. Bendruomenės pirmininkė Virginija Gedvilienė trumpai pristatė projektą ir papasakojo, kokių vargų teko patirti bendruomenei  iki šių įkurtuvių.

            Šios šventės proga susirinkusius  sveikino savivaldybės vadovai, tai meras J. Gudauskas, kuris linkėjo gero, gražaus ir kūrybingo kelio. Džiaugėsi gausiai susirinkusiais žmonėmis ir atnaujintomis patalpomis.  Linkėjo kuo dažniau susiburti į naujuosius bendruomenės namus. T. Jankauskienė pabrėžė, kad nuo Biržų Lauko gyventojų priklausys, ar šie namai bus šiltu ir jaukiu priglobčiu.Taip pat į renginį atvyko ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkė T. Ūksienė ir A. Rašinkas kurie palinkėjo sėkmės ir gerų norų. Pasisakė ir Šilalės  administracijos direktorius V. Jasevičius,  palinkėjo būti ištvermingiems ir siekti savo tikslų. Seniūnas S.Lidžius palinkejo ir toliau įveikti savo kliūtis. Į svečius atvyko ir artimiausi kaimynai Vingininkų bendruomenės pirmininkas K.Trapas su savo nariais. 

             Šventės dalyvius džiugino  bendruomenės  jaunimo pasirodymai: meno mokyklos merginų šokių kolektyvas ,,Lokysta,, merginos Karolina, Aleksandra, Ieva, Monika, Goda,  bei  Jų vadovė Laima Andrijauskienė. Gitara grojo ir dainavo A. Žiogaitė .  M. Žvirblytė  linksmino  akordeonu.  Šventės kulminacija – naktinį Biržų Lauko dangų nušvietė fejerverkai  ir oro balionai.

            Bendruomenės darbai nebūtų tokie matomi, jei ne rėmėjų pagalba:  UAB ,,EUROBIURAS“,  R.R. Tenikaičiams,  E.T.Gedvilams, V.V.Gedvilams,V.A.Gedvilams, S.Petrauskui, Šilalės Žinios.

             .

   V.  Gedvilienė Biržų Lauko kaimo bendruomenės pirmininkė