Lt En
Naujienų archyvas

Saugus Pajūris

2019 Rugsėjis 16 d.

 

                                               Saugus Pajūris

 

Rugpjūčio 22 d. penktadienį Pajūrio miestelio bendruomenė paminėjo „Pajūrio valsčiui 500 m.“. Renginio metu Pajūrio miestelio gyventojai buvo supažindinti su saugiu eismu, kurį mums pristatė LKBS atstovė Sigita Grigaliūnienė, visi šventės dalyviai apdovanoti atšvaitais.

Rugsėjo 17 d. 10 val. į Pajūrio Stanislavo Biržiškio  gimnaziją atvyko Tauragės apskrities vyriausio policijos komisariato atstovai su šuniuku Amsiumi.  Lietuvos policijos bičiulis Amsis, pakartojo saugaus eismo taisykles, bei parodė filmuką, mokė vaikus  pereiti per gatvę, užsidėti atšvaistą. Darželinukams Amsis įteikė atšvaitus, gautus iš projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Norime padėkoti ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtojoms kurios padėjo pasiruošti Amsiuko atvykimui, už įdėtą kūrybinį darbą,  pagamintą  šviesoforą, kelią ir kt. Nuo Pajūrio miestelio bendruomenės vaikučiai dovanų gavo knygelių.

Po pietų į tinklinio  aikštelę  rinkosi Pajūrio tinklininkai, kurie draugiškai žaidė rungtynes,  pralaimėtojų  nebuvo, visi gavo atšvaitus iš projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ , o sirgaliai ir susirinkę bočiai žiūrėdami nenuobodžiavo, jie mankštinosi vaikščiodami  su šiaurietiškomis lazdomis, kūrė kupletus ir džiaugėsi dovanomis. Atšvaistai jiems pravers vaikščiojant kelyje ir apsaugant save. Išviso projekte „Saugus Pajūris“ dalyvavo 130 dalyvių.

 

Pajūrio miestelio bendruomenė