2024 m. kovo 21–23 d. vyks tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2024“

Vytauto Didžiojo universiteto  Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centras 2024 m. kovo 21–23 d. organizuoja tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2024“

Parodoje prisistatys apie 400 dalyvių: įmonių, organizacijų, amatininkų, sodininkų, tautinio paveldo puoselėtojų. Parodos temos: žemės ūkio technika; derliaus apdorojimo ir sandėliavimo įranga; sėklos, augalų apsaugos priemonės ir trąšos; produktai ir įranga gyvulininkystei, paukštininkystei ir žuvininkystei; miškų ir komunalinio ūkio technika; statyba, vandentvarka, šilumos ūkis ir kenkėjų prevencija; įranga ir įrankiai sodui bei daržui; atsarginės dalys, padangos, tepalai, talpos, įrankiai, darbo drabužiai; skaitmeninės technologijos žemės ūkiui; žemės ūkio mokslas, konsultavimo paslaugos, specializuoti leidiniai; draudimo ir kitos finansinės paslaugos žemės ūkiui; visureigiai ir specialieji automobiliai žemės ūkiui.

Parodos metu vyks 42 seminarai, kurių metu bus pristatytos paramos priemonės žemės ūkiui ir kaimo plėtrai, tvaraus ūkininkavimo sprendimai, skaitmeninių technologijų galimybės kitos temos.

Visomis parodos dienomis VDU ŽŪA stende (paviljone Nr. 2) bus galima sužinoti apie VDU mokslo inovacijų, profesinio tobulėjimo ir studijų galimybes. Kovo 22 ir 23 d. (penktadienį ir šeštadienį) vyks VDU ŽŪA atvirų durų dienos.

Visomis parodos dienomis vyks nemokamos B2B verslo kontaktų sesijos, skirtos megzti naudingus kontaktus ir plėtoti partnerystės ryšius. Jose dalyvauti gali visi norintys, iš anksto užsiregistravę B2B platformoje parodos puslapyje (registruotis galima iki kovo 13 dienos).

Parodos lankytojų lauks V tarptautinis drožėjų grandininiais pjūklais čempionatas „Steel Beavers 2024“, amatų ir sodinukų mugė. Lankytojų patogumui parodos metu (8.30–17.00 val.) kas pusvalandį nuo PLC „Mega“ (Islandijos pl. 32, Kaunas, kelio A1 Vilnius–Kaunas 101 km) į parodą ir atgal kursuos nemokamas autobusas.

Informacija apie parodą (nuolat atnaujinama):

Parodos programa

Seminarų programa