Žemaičių vyskupystės muziejuje, Varniuose (Telšių rajone), balandžio 16 d. vyko Vietos veiklos grupių tinklo visuotinis ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalis narių dalyvavo gyvai, o dalis nuotoliu. Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupės atstovės susirinkime dalyvavo gyvai.
Susirinkimo metu patvirtinome tinklo 2025 m. finansines ir veiklos ataskaitas, padiskutuota aktualiais strategijų įgyvendinimo ir einamaisiais klausimais, aptarti ateities planai.
Mus svetingai pasitiko Telšių rajono vietos veiklos grupė, kuri pasirūpino tradicinių žemaitiškų patiekalų degustacija. Taip pat turėjome galimybę susipažinti su muziejaus ekspozicija.

