Įspūdžiai iš popietės „KALĖDŲ ŠILUMA MUS VISUS SUARTINA“

2014 m. Lapkričio 27 d. Šilalės rajono bendruomenių aktyvistai rinkosi dalyvauti tradicine tapusioje popietėje „KALĖDŲ ŠILUMA MUS VISUS SUARTINA“, kurią Šilalės rajono kaimo bendruomenių koordinacinis centras, o šiemet,  kartu su Šilalės vietos veiklos grupe,  organizuoja  jau šešti  metai. Popietę pradėjo Šilalės rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Teresė Jankauskienė. Ji pasidžiaugė susirinkusiais ir pristatė svečius. Joje dalyvavo Šilalės dekanato dekanas Algis Genutis, kuris  pasidžiaugė gražia švente ir visiems linkėjo ramybės…. Taip pat dalyvavo Kvėdarnos Šv. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas Juozas Rudys, kuris grodamas  gitara giedojo giesmę ir visiems linkėjo , kad visi mes atvertume širdis ir su tyra širdimi sutiktume Šv. Kalėdas.

   Popietės tikslas –  supakuoti  savanorių vasaros metu surinktas ir sudžiovintas vaistažoles,  saldžias dovanėles vienišiems seneliams ir daugiavaikėms Šilalės rajono šeimoms. Vaistažolės  buvo rinktos iš lauko pievų ir miškų.  Žolininkė Jadzė Obrikienė konsultavo apie vaistažolių rinkimo laiką, džiovinimo ir vartojimo būdus, naudą organizmui.

   Iki Kalėdų kartu su bendruomenių pirmininkais aplankysime vienišus senelius, daugiavaikes šeimas ir įteikiant po mažą dovanėlę,  tikimės suteikti  nors mažytį  Kalėdinį džiaugsmą.