Projekto „Siekime žinių – tikslų įgyvendinimui“ konferencija

Šių metų pradžioje prasidėjęs mokymų ciklas potencialiems vietos pareiškėjams ir strategijos vykdytojams lapkričio mėnesį vainikavo konferencija. Bendruomenės dalyvavo Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupės organizuotuose mokymuose, kuriuos vedė patyrę lektoriai, pasidalino ne tik teorine, bet ir praktine patirtimi. Seminarų dalyviai turėjo galimybę susipažinti ne tik su amatais, tačiau ir su smulkiuoju verslu, sukurtų paslaugų pardavimo galimybėmis, renginių organizavimu ir kitomis jiems aktualiomis temomis. 2012 m. lapkričio 23 d.Šilalės rajono bendruomenių nariai rinkosi apibendrinti projekto „Siekime žinių – tikslų įgyvendinimui“ pasisekimą, pasiklausyti VšĮ Šiaulių regiono plėtros agentūros direktorės Jolitos Butkutės pranešimo šia tema.

Konferencija prasidėjo gražia gimnazisčių iniciatyva. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija ne vienerius metus prisideda prie Maltos ordino veiklos, kuria siekiama padėti vienišiems seneliams. Šįkart pusseserių Petkučių koncerto metu bendruomenių nariai buvo raginami minėtajam ordinui paaukoti pinigų. Abejingų kilniam tikslui nebuvo , aukų dėžutė pasipildė pinigais, žmonių gerumu ir šiluma.

Konferenciją pradėjo VVG pirmininkė Teresė Jankauskienė. Ji pasveikino konferencijos dalyvius, apdovanojo aktyviausius mokymų dalyvius.  Apdovanojimus už aktyvumą siekiant žinių gavo šios bendruomenių narės: Jurgita Eitutienė, Renata Dargužienė, Virginija Gedvilienė, Stanislava Majuvienė, Dalia Žitkevičiūtė, Dalia Petrošienė, Gražina Valiuvienė, Vida Zolotariova, Danutė Norbutienė. Moterys dėkojo mokymų organizatoriams ir išvien tikino, kad gavo labai daug naudos – įdomių, aktualių, o svarbiausia, praktinėje veikloje praversiančių žinių.

Konferncijoje dalyvavo ir savo darbais konferenciją papuošė: Dainius Jankauskas iš Vingininkų su medžio drožiniais, Irena Kononovienė iš Šilalės ir Laima Tubutienė iš Pajūrio  su mezginiais ir nėriniais, Regina ir Petras Petraičiai iš Upynos su vėlimo darbeliais. Jadvyga  Obrikienė iš  Bijotų dalijosi arbatžolių  ir įvairių žolelių nauda.

Po konferencijos prie arbatos puodelio gausus būrys konferencijos dalyvių dar ilgai dalinosi įvairiomis patirtimis, iškylančiais sunkumais, apžiūrėjo vietos amatininkų parodą, daugelis  įsigijo jų darbelių.