Šilalės rajono 2014-2020 metų kaimo plėtros strategijos įgyvendinimo eigos pristatymo konferencija

2017 m. lapkričio 24 d. vyko Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupės strategijos „Šilalės rajono 2014-2020 metų kaimo plėtros strategija“ (toliau – strategija) įgyvendinimo eigos pristatymas. Konferenciją pradėjo Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Teresė Jankauskienė pristatydama strategijos eigos įgyvendinimą. Pirmininkė kalbėjo apie projektų įgyvendinimą, konferencijos dalyviams pristatė pagrindinius strategijos prioritetus, priemones pagal kurias įgyvendinama Šilalės rajono strategija. Pirmininkė skatino konferencijos dalyvius tapti pareiškėjais ir įgyvendinti projektus.

Pagrindinį pranešimą „Bendruomeninis ir socialinis verslas“ ir praktinę sesiją pristatė ir pravedė Všį „Sėkmės mokykla“ vadovas Šarūnas Dignaitis. Praktinės sesijos metu dėl bendruomenių verslumo vyko aktyvi diskusija. Dalyviai aktyviai kūrė socialinio, bendruomeninio verslo idėjas ir planus siekdamos prisitaikyti savo kaimiškosiose vietovėse.

Konferencijos pabaigoje savo pranešimus pristatė kaimo bendruomenės ir NVO, dauguma bendruomenių, verslo atstovų ir NVO dalyvavusių konferencijoje linkėjo sėkmingo tolimesnio strategijos įgyvendinimo ir pažadėjo įsisavinti paramą.

Akimirkos iš konferencijos galite rasti paspaudus čia