Kalėdinės mugės 2019 akimirkos

Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupė siekdama sėkmingai įgyvendinti Šilalės r. VPS, vykdydama VVG teritorijos gyventojų aktyvinimo veiklas, artėjant gražiausioms metų šventėms, 2019 m. gruodžio 23 d.  Šilalės miesto kultūros centre įvyko 12 – oji Kalėdinė mugė „Kalėdų šiluma mus suartina…“. Šią, jau tradicija tapusią, šventę organizuoja Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupė kartu su partneriais.

Mugės tikslas –  VVG teritorijos gyventojų ir jų bendruomenių kultūrinės tapatybės stiprinimas, kūrybingumo didinimas, bendruomeniškumo ir pilietiškumo ugdymas tarp amatininkų, verslo atstovų, bendruomeninių organizacijų, kultūros puoselėtojų, amatininkų nuolatinis bendradarbiavimas.

Lankytojus kvietė Kalėdinė muzika, šilta arbata, rankų darbo gaminiai, maisto produktai, skanėstai ir dovanos Kalėdoms.

  Mugės dalyvius ir svečius pasveikinti atvyko Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Tadas Bartkus, kuris pasidžiaugė gražia, jau tradicija tapusia muge, bendruomeniškumu ir palinkėjo visiems gražių artėjančių švenčių.

  Tarp dalyvių taip pat buvo Koordinacinio centro „Gilė“ vaikų dienos centrų atstovės, kurios kvietė įsigyti vaikų darytų kalėdinių eglutės papuošimų ir taip prisidėti prie dienos centro veiklos.

  Gražu, kai žmonės gali prieš Šv. Kalėdas vienas su kitu pasidalinti savo gražiais darbais, pabendrauti ir pasidžiaugti šventine nuotaika. Tikimės, kad ši tradicija gyvuos dar ilgai, plėsis ir kasmet kvies bendrystei prieš didžiąsias metų šventes.